Szkło i Grafika

Szkło lacobel to bezbarwne szkło z jednostronnie naniesioną warstwą lakieru. Ma ono połyskliwą powierzchnie i posiada właściwości odbijające światło. Występuje w 20 modnych i nowoczesnych kolorach. Lacobel, to świetny dodatek do nowoczesnych aranżacji, bardzo popularny wśród architektów i projektantów. Idealnie komponuje się we wnętrzach mieszkalnych oraz biurowych. Jego nowoczesny wygląd spełnia wymogi światowych trendów.

Szkło malowane jest to szkło dekoracyjne pokryte z jednej strony tafli wysokiej jakości farbą poliuretanową. Występuje w bardzo szerokiej gamie kolorów i znajduje zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Grafika za szkłem stanowi ożywiającą, a jednocześnie elegancką dekorację. Fotografie w połączeniu ze szlachetną formą kruszcu jakim jest szkło, tworzą idealną zmianę wnętrza naszej kuchni czy frontu szafy przesuwnej. Dzięki połączeniu najwyższej jakości wydruku cyfrowego oraz technologii laminacji, Grafika znajduję się za szkłem, przez co odporna jest ona na uszkodzenia. Piękne obrazy i wydruki na szkle, będą idealnym rozwiązaniem, dla każdego nowoczesnego mieszkania czy biura. Łatwość w utrzymaniu czystości, niezniszczalność szkła, jak również jego oryginalność sprawiają, że warto na nie postawić i na takie przedsięwzięcie się zdecydować.

REALIZACJE - GLASSINI SYSTEMY SZKLANE - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE